Про насSTUDIO "VICTORIA-K"

Про нас

Відгуки Переглянути

 Вітаємо Вас шановні відвідувачі нашого сайту!


Наша студія "Вікторія-К" займається професійною відеографією та фотографією. Ми надаємо широкий спектр послуг у Дніпрі та по всій Україні. 
Наша студія "Вікторія-К" займається професійною відеографією та фотографією. Ми надаємо широкий спектр послуг у Дніпрі та по всій Україні.
У цій творчій діяльності ми вже давно, понад 20 років... За цей час ми набули величезного досвіду, що дозволяє гарантувати відмінний результат роботи.
Наша студія займає топові місця у рейтингу відео та фото послуг у Дніпрі.
Наші роботи перемагають у виборі найкращих робіт "відео дня" та "битви тижня" серед професійних відеографів України та Європи, на популярних профільних ресурсах таких як wevsy.com, wedpro.com
Якість наших робіт можете побачити в нашому портфоліо на різні теми: весільна фото та відеозйомка, фотосесії, зйомка дітей, лавсторі, сімейна відео та фотографія, зйомка з повітря, відео реклами, випускні вечори, відеозйомка блогів та інших заходів. 
Також, можете почитати відгуки про нашу роботу від наших клієнтів.
Знімальна група студії Вікторія-К, працює на професійному обладнанні високої якості та для різних завдань. Ми не ставимо собі за мету просто відзняти матеріал, нашвидкуруч "відшаблонити" в редакторі монтажу, віддати замовнику і забути. Ні, це наша улюблена та основна професія.
Для нас це творчий процес, який вимагає чимало часу на обробку матеріалу, щоб у результаті замовник отримав те, чого очікував і навіть більше. Кожен відеограф чи фотограф має індивідуальність, свій стиль, своє бачення на зйомку та монтаж відеофільму чи фотосесії.
Весільна відеозйомка.
Хотілося б трохи зупинитись на відеозйомці весіль, оскільки найчастіше доводиться знімати саме весілля.
На жаль, досі можна зустріти думку, що весільний фільм – це для перегляду на один раз, і то не повністю. Ось вона розплата за весільну відеозйомку 90-х років уже минулого століття, та й у принципі, коли з'явилася наша видеофотостудія "Вікторія-К" на початку нульових.
В ті часи відеооператори знімали усе підряд на велику VHS касету для відеомагнітофона, віддаючи молодятам багатогодинний «ніби фільм» без монтажу, та все ж на той час це було затребувано. Замовник був у захваті від перегляду себе та своїх близьких по телевізору у такий урочистий день:) А якщо брати часи наших батьків чи дідусів та бабусь, то за шматочок відео, знятого на кінопроектор, який знімав на плівку 8мм., віддали б усе що завгодно, щоб подивитися ці миті історії. То був ексклюзив на той час.Це відео ми цифрували нашим клієнтам, які знайшли у засіках плівки своїх батьків через багато, багато років і ніколи ці кадри не бачили. Після перегляду таких кадрів вони були в захваті:) Тож будь-яка відеоісторія з живою картинкою, емоціями та звуком буде безцінною, особливо для дітей та онуків через багато років.
В наш же час, у вік технологій та можливістю використовувати сучасне обладнання для відеозйомки та монтажу, з сучасними камерами, з можливістю знімати у форматі 4К, зі змінною оптикою та великою кількістю додаткового обладнання: квадрокоптерів, систем стабілізації та інших "смаколиків" відеографів нашої відеостудії "Вікторія-К".
У сукупності з усім цим, весільний фільм або кліп виглядає зовсім інакше і є величезним шматком роботи.
Весільний фільм - це набір логічно завершених музичних мінікліпів з динамічними кадрами та зі вставками "живої розмови", хронології "інтершуму" того, що відбувається. Загальна довжина весільного фільму залежить від бажання замовника. Але як правило, це приблизно від 20 до 60 хвилин (якщо не брати до уваги національні весілля), також залежить від весільної програми дня, що дозволяє показати практично всі події свята в динаміці, пам'ятні моменти з можливістю перегляду "на одному подиху".
Раді будемо створити вам незабутню історію, яка приноситиме приємні спогади, задоволення від перегляду відео або фотографій багато років. Звертайтесь, із задоволенням надамо вам наші послуги фотозйомки та відеозйомки студії "Вікторія-К".
З усіх питань зв'язуйтесь з нами через форму зворотного зв'язку або через наші контакти, будемо раді спілкуванню.

З повагою, творець студії відеограф Кривко Олег.
Ну і трохи відео "За кадром". Зібрані фрагменти, які найчастіше потрапляли до кадру випадково, у процесі роботи :) Backstage за різні роки нашої діяльності, приємного перегляду :)
Популярні публікаціїФорма зворотного зв'язку
Підписатися на нові публікації по Е-mail